','auto');ga('send', 'pageview');

VÝLETY PO OKOLÍ - Chata Klenka Novohradské hory

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

VÝLETY PO OKOLÍ


Klášter Zlatá Koruna, kostel Nejsvětější Trojice u Trhových Svinů, Český Krumlov (UNESCO) - množství kulturních a společenských akcí, hrad, otočné divadlo, návštěva CHKO Novohradské hory - Žofínský prales, Terčino údolí, rozhledna na Kraví hoře, tvrz Žumberk, Nové Hrady, v okolí prameniště Pohorského potoka, vodní nádrž Římov, Trocnov (památník Jana Žižky), hrad Rožmberk nad Vltavou, České Velenice, celodenní výlety do Rakouska.

Pro rodiny s dětmi je zde tip na výlet do 10 km vzdáleného Parku exotických zvířat ve Dvorci u Borovan, kde chovají velké kočkovité šelmy (lvy, tygry, oceloty, medvědy, šakaly), ale i opice, medvědovité šelmy, velké papoušky a jiná zvířata. Možnost koupání v 10 km vzdálené obci Horní Stropnice s moderním koupalištěm vhodném pro děti nebo v přírodním koupališti v 18 km vzdálených Borovanech.


Pro vášnivé rybáře je zde také možnost poplatkového rybolovu v 18 km vzdáleném pstruhařství Kaplice, kde se dá za poplatek ulovit a ponechat např. pstruh, siven, kapr, štika nebo sumec nebo v 22 km vzdálených Nových Hradech, kde se dá za poplatek provozovat sportovní rybolov na třech rybnících.
<br />
 
počítadlo.abz.cz
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky